Spôsob objednávania

Objednávky posielajte prostredníctvom internetového obchodu alebo na mail info@house-of-scrap.sk

Ku všetkým vzorom oznámení je možné v štýle oznámenia objednať aj:

POZVÁNKY K SVADOBNÉMU STOLU, MENOVKY, MENU a INÉ tlačoviny

  • SVADOBNÉ OZNÁMENIA 13,5 cm x 13,5 cm, 10,5 cm x 14,8 cm, 21 cm x 10,5 cm
  • POZVÁNKY k svadobnému stolu 9 cm x 5 cm alebo podľa dohody
  • svadobné MENU jednostranné, obojstranné, skladacie a iné podľa dohody
  • MENOVKY podľa dohody
  • ETIKETY samolepiace alebo závesné, veľkosť podľa dohody

Ponúkame aj zasadacie poriadky, zapichovacie menovky, kartičky na bufetové stoly alebo candy bary, knihy hostí, albumy, darčeky pre hostí.

Súčasťou ceny niektorých oznámenia je aj obálka vo farbe biela, krémová alebo hnedá. Ponúkame aj tlač na obálky za dodatočný poplatok 15 centov za kus.

V prípade záujmu o obálky perleťové alebo v iných farbách, sa informujte o možnostiach a cenách na info@house-of-scrap.sk

Oznámenia sú tlačené kvalitnou voskovou tlačou na papiere rôznej povrchovej úpravy s gramážou od 250 - 340g/m2.

Menu, menovky, nálepky na výslužky, etikety na víno a iné - musia byť dodané na spracovanie 3 týždne pred dátumom svadby/bližšie informácie poskytujeme mailom/.

OZNÁMENIE NA MIERU

V prípade, že ste si nevybrali z našej ponuky a máte záujem o "oznámenie na mieru" , napíšte nám Vašu konkrétnu predstavu a my Vám pripravíme návrh. Cena návrhu je 30 eur a v cene je kompletná príprava návrhu podľa vašich predstáv.

NÁVRHY

Odoslaním e-mailu zákazník predbežne potvrdzuje záväznosť objednávky a zároveň súhlasí s týmito podmienkami. Grafické spracovanie oznámenia podla vzoru bez zmien na základe prijatej objednávky zasielame do 1-2 pracovných dní na odsúhlasenie; korektúry/zmeny 2-3 pracovné dni a až po odsúhlasení finálnej verzie mailom sa oznámenia zadavajú do tlače. O návrhoch oznámení s fotografiou a na mieru a podľa vlastného návrhu sa informujte e-mailom.

Zákazník ručí za správnosť údajov, ktoré odsúhlasil po pozretí grafického spracovania oznámenia zaslaného mailom. Za platný vzor oznámenia sa považuje uvedené odsúhlasenie grafického návrhu. V prípade zistenia chyby po odsúhlasení, reklamácia nebude uznaná.

Farebnosť oznámení, ktorá je vidieť na webových stránkach nemusí súhlasiť so skutočnosťou, čo je dané individuálnym nastavením monitora, preto ponúkame detaily tlače reálnych oznámení, zasielame ich mailom na vyžiadanie.

 

Odber noviniek